0 800 307 555
0 800 307 555

Микола Демченко: " У Глобус Банку дуже амбітні плани і цілі на ринку кеш-кредитування"


Микола Демченко: " У Глобус Банку дуже амбітні плани і цілі на ринку кеш-кредитування"

Начальник управління продажів і розробки продуктів Глобус Банку – про сьогодення і майбутнє кеш-кредитів.

1. Багато мікрокредітних компаній заявили про свій намір вийти на ринок installment loans і конкурувати з банками в цьому сегменті. Чи розглядаєте ви МФО як серйозний виклик в цій категорії продуктів?

Для нас конкуренція або навіть посилення конкуренції — завжди стимул до зростання і прогресу. Однак у мікрофінансових компаній і банків на даному ринку різні стратегії роботи. Це стосується і портрета клієнта, і вартості продуктів. У зв’язку з цим я б говорив не про конкуренцію, а про нові можливості та переваги для ринку. Банки в своїх підходах консервативніші, мікрофінансові організації гнучкіші і можуть конкурувати за рахунок швидкості та можливості проводити віддалену ідентифікацію. Тому мікрофінансові організації, на мою думку, основний фокус повинні робити на роботі з інтернет-магазинами.

2. У чому конкурентні переваги банків в сегменті кеш-кредитів? На що звертає увагу споживач: розмір ставки, обсяг бюрократичних процедур, максимальна сума позики?

Перш за все, це – ціна товару для споживача і необхідна сума кредиту. Ставка за таким продуктом, як кеш-кредит, у банків значно нижча, ніж у МФО. Якщо говорити про суму кредиту, то на поточний момент на банківському ринку є пропозиції до 200 тис. грн., у МФО ж гранична сума може складати не більше 10 тис. грн. При оформленні кеш-кредиту для клієнта найважливіші сума щомісячного платежу за кредитом, швидкість і простота оформлення кредиту.

3. Ваш прогноз щодо розвитку кеш-кредитів в Україні.

Україна має значний потенціал для зростання кеш-кредитування. В цілому можливостями кредитування у нас користується значно менший відсоток населення, ніж в інших європейських країнах. Тому ринок ростиме, а разом з ним і конкуренція. Банки рухатимуться в бік спрощення процедур та інноваційних підходів, щоб пропонувати клієнту максимально цікавий і комфортний продукт. У Глобус Банку також дуже амбітні плани і цілі на ринку кеш-кредитування.

Джерело maanimo.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua