423
Вперше за 23 роки: Україна модернізувала свою станцію в Антарктиді
— Казна та Політика
Станція “Академік Вернадський” вперше оновлюється відтоді, як Україна отримала її 23 роки тому. В її модернізацію вже вкладено майже 35 мільйонів гривень.
24-а Українська антарктична експедиція (УАЕ) відрізняється професійним складом, сформованим на відкритому конкурсі без гендерних обмежень. В результаті після довгої перерви до неї увійшли дві жінки.
“Дванадцяти сміливцям доведеться провести серед льодовиків і пінгвінів цілий рік, щоб продовжувати безперервні дослідження атмосфери, океану та надр, а ще – ремонтувати станцію і встановлювати нове обладнання, – зазначає оглядач. – Завдяки відбору на відкритому конкурсі в експедицію потрапили четверо новачків, а середній вік учасників значно омолодився: найстаршому члену УАЕ 47 років, наймолодшому – 27. Всіх їх відбирали відповідно до завдань, які доведеться вирішувати на станції “Академік Вернадський”. Мова йде про дослідження за напрямами “Метеорологія”, “Геофізика” та “Біологія”.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
93% підприємств ЖКГ порушують правила формування тарифів
Чому статус «у розшуку» може бути навіть після сплати штрафу
Нова індексація пенсій: про які суми йдеться
Президент позбавив громадянства «осіб із паспортом рф» — деталі
Компанії з «масовими керівниками», які перебували чи перебувають у розшуку (інфографіки)
«Зроблено в Україні»: посилено вимоги до публічних закупівель (основні зміни)