0 800 307 555
0 800 307 555

Новий вид валюти – нові можливості для бізнесу


Новий вид валюти – нові можливості для бізнесу

Індустріалбанк запропонував своїм клієнтам здійснення операцій за зовнішньо – економічними контрактами за новим видом валют – чеськими кронами (CZK).

Існують певні переваги відкриття рахунку за наведеним видом валют саме на балансі Індустріалбанку:

можливість укладення зовнішньоекономічних експортно-імпортних контрактів з партнерами-нерезидентами із Чеської Республіки, та здійснення розрахунків з ними в національній валюті цієї країни;

активізація розрахунків в умовах розвитку співпраці між Україною та Чехією, що є наразі актуальним напрямком діяльності.

«Ми впевнені, що можливість розрахунків у національних валютах європейських країн, у тому числі Чеської Республіки, сприятиме розширенню бізнес-відносин з економіками цих країн, збільшенню обсягів товарообігу, розробці та реалізації спільних програм та проектів», – коментує Олександра Годік, Директор департаменту міжнародного бізнесу Індустріалбанку. Наразі клієнти Індустріалбанку можуть здійснювати розрахунки у 22 валютах, у тому числі у майже всіх валютах країн СНГ, в польських злотих, чеських кронах, в швейцарських франках, в юанях Женьміньбі (Китай), в японських ієнах, в австралійських доларах, в норвезьких та швецьких кронах. Самими затребуваними валютами розрахунків залишаються Євро та долари США.

Оперативне відкриття рахунку в новому виді валюти та якісне обслуговування операцій за ними – гарантовано.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua