0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк змінив прописку на «Торонто»


Альфа-Банк змінив прописку на «Торонто»

Альфа-Банк Україна змінив юридичну адресу. З 3 квітня нова юридична адреса АТ «Альфа-Банк»: Україна, 03150, м. Киев, ул. Велика Васильківська, 100. За цією адресою знаходиться бізнес-центр «Торонто-Київ», частиною якого Альфа-Банк Україна володіє з початку 2018 року.

Переїзд співробітників центрального офісу Альфа-Банку Україна розпочався у січні та триватиме до кінця весни 2019 року. Тут розміститься більш ніж 1500 співробітників об’єднаної команди Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, які входять до міжнародної банківської групі ABH Holdings S.A. та перебувають у процесі інтеграції.

Після переїзду банк буде займати в приміщенні БЦ «Торонто-Київ» площу близько 20 тис. кв.м. До переїзду до БЦ «Торонто-Київ» співробітники головних офісів двох банків розміщувалися у десяти офісах у різних районах Києва.

Разом з переїздом та зміною юридичної адреси Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк продають старі офіси. «У зв’язку з переїздом ми продали наш офіс на Десятинній, офіс Укрсоцбанку на вул. Ковпака, а зараз завершуємо угоду з продажу офісу Укрсоцбанку по вул. Ділова», – повідомила раніше агентству «Інтерфакс-Україна» віце-президент Альфа-Банку Україна Ірина Скороходова.

Укрсоцбанк також змінив юридичну адресу та розміститься за адресою: Україна, 03150, г. Киев, ул. Велика Васильківська, 100. Рішення про зміну юридичних адрес були прийняті 4 лютого 2019 року на загальних зборах акціонерів АТ «Альфа-Банк» та АТ «Укрсоцбанк». Реєстрацію відповідних змін до статутів банків проведено 2 квітня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua