0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти спрогнозували, що буде з цінами на житло в Києві


Експерти спрогнозували, що буде з цінами на житло в Києві

Напередодні результатів президентських виборів вартість житла на первинному ринку Києва залишатиметься стабільною на рівні 23 тис. грн/кв. м.

Про це повідомила прес-служба Інформаційно-аналітичного порталу про новобудови 3m2, посилаючись на дані порталу ЛУН.

Наголошується, що за підсумками березня на первинному ринку Києва середня вартість житла залишилася на рівні показників лютого і склала 23 000 грн/кв. м. При цьому мінімальна ціна квадратного метра в новобудовах в березні становила 16 000 грн. Вартість новобудов в доларовому еквіваленті за лютий-березень залишилася колишньою – в середньому 850 дол./кв. м.

«Ще в січні квадратний метр коштував 23 700 грн/кв. м, таким чином, за підсумками I кварталу 2019 року ціна на первинному ринку Києва знизилася на 2,95%», – цитує прес-служба експерта з нерухомості Вікторію Берещак. Експерт зазначила, що відносне затишшя на ринку первинного житла в березні було викликано психологічними факторами: потенційний покупець зайняв вичікувальну позицію, чекаючи закінчення виборчого процесу.

“На ринку спостерігається якесь затишшя, викликане політичними факторами. Платоспроможний покупець чекає остаточних результатів виборів, при цьому уважно відстежує курсові коливання валют. Відчувається якась розгубленість: чи будуть ціни “падати”, чи “дертися вгору”. На мій погляд, чекати якихось різких коливань середньої ціни на квартири в Києві не варто. Всі зміни будуть в межах 1-3% з причини об’єктивних сезонних факторів, які включають в себе подорожчання будівельних матеріалів і будівельно-монтажних робіт», – вважає Берещак.

Також експерт зазначила, що в більшості районів Києва за підсумками минулого місяця спостерігається зниження ціни за квадратний метр, і лише у Деснянському районі вона зросла на 1,69% – до 18100 грн/кв. м. «Найбільше просіла ціна на Оболоні – тут середня вартість новобудов за підсумком минулого місяця склала 18 800 грн/кв. м, що на 8,29% менше, ніж у лютому. Знизилася ціна і в Шевченківському районі: на 4,41%, до 32 500 грн/кв. м», – зазначила Берещак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua