0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" хоче продовжити євроколію до вокзалу в Мукачеві


"Укрзалізниця" хоче продовжити євроколію до вокзалу в Мукачеві

АТ “Укрзалізниця” планує побудувати відсутній відрізок колії європейського стандарту 1435 мм протяжністю приблизно 500 м, дотягнувши до залізничного вокзалу в Мукачеві.

Про це розповів начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування “УЗ” Олександр Красноштан, передає “Центр транспортних стратегій”.

“Вже є проект реконструкції колійного розвитку, для того щоб витягнути євроколію до вокзалу і організувати там дуже зручний пасажирський хаб… Більше того, ми бачимо інтерес і з боку приватних європейських операторів працювати з нами і їздити до Мукачева. Вони бачать тут потужний пасажиропотік. І ми повинні це робити, тому що заробляємо на цьому”, – сказав Красноштан.

Він також пояснив, чому проект з продовження шляхів з колією європейського стандарту не був реалізований раніше.

“Логіка “УЗ” проста – ми дуже обережно і виважено підходимо до інвестицій. Ми не хочемо вкладати інвестиції, які потім не окупаються і нікому не потрібні. Таких прикладів в минулому є купа. Для того щоб цього не було, ми спочатку пішли шляхом мінімального вкладення і запустили рух, щоб подивитися, чи є потенціал… Ми поїздили в Будапешт, запускаємо рейс у Кошице, і вже бачимо, що потенціал є”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua