0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні стартував весняний призов


В Україні стартував весняний призов

Весняний призов на строкову військову службу стартує сьогодні, 1 квітня 2019 року. Про це свідчить відповідний Указ глави держави.

Зазначимо, згідно з документом, з 1 квітня по 30 червня, а також з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року в усіх областях України відбуватиметься набір на строкову військову службу.

Так, на військову службу до лав Збройних сил України будуть призиватися придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Згідно із законом “Про військовий обов’язок і військову службу” для юнаків, які не мають вищої освіти, строк служби становить 18 місяців, а для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра — 12 місяців.

При цьому юнаки 18-19 років мають можливість за бажанням пройти службу в армії на контрактній основі.

Відзначимо, у весняну кампанію різко підвищили кількість призовників. Так, Кабінет Міністрів України підвищив кількість призовників на строкову військову службу в рамках весняної кампанії на своєму засіданні 27 березня.

Протягом весняного призову планують закликати 18 752 людини. З цієї кількості 9000 призовників надійдуть до Збройних Сил України, 600 – до Державної спецслужби транспорту 5152 – до Національної гвардії, 4000 – до Державної прикордонної служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua