0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Запуск китайської приватної ракети завершився невдачею


Запуск китайської приватної ракети завершився невдачею

Китайська приватна авіакосмічна фірма OneSpace не змогла вивести на орбіту супутник і втратила свою твердопаливну ракету OS-M1 вчора, в середу 27 березня. Запуск чотириступінчастої ракети OS-M1, також відомої як Chongqing-Liangjiang Star, відбувся о 9:39 GMT з майданчика космодрому Цзюцюань, розташованого в північно-західній частині Китаю.

Любительське відео з місця запуску свідчить про втрату контролю над ракетою незабаром після відділення першого ступеня, приблизно через одну хвилину після старту. Компанія OneSpace в даний час продовжує розслідування причин інциденту. 19-метрова 20-тонна ракета-носій OS-M1, яка здатна вивести корисне навантаження масою 205 кілограмів на 300-кілометрову низьку навколоземну орбіту, несла на борту супутник Lingque-1B, призначений для підтвердження працездатності технології, розробленої компанією ZeroG Labs, виробником мікро- і наноспутників і їхніх компонентів із штаб-квартирою в Пекіні.


Lingque-1B являв собою шестимодульний «кубсат», і метою його запуску була перевірка працездатності технологій, що розробляються компанією ZeroG Lab для планованої групи з 132 супутників під назвою Lingque, що дозволяють забезпечити покриття з просторовою роздільною здатністю менше 4 метрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування