0 800 307 555
0 800 307 555

Мінгареллі пояснив, чому в Україні гальмуються реформи


Мінгареллі пояснив, чому в Україні гальмуються реформи

Темп реформ в Україні гальмується через сильний опір їх супротивників, які борються за збереження статус-кво.

Про це заявив голова Представництва Європейського союзу в Україні Хьюг Мінгареллі на щорічному Конгресі регіональних рад з питань реформи у сфері правосуддя в Києві.

Читайте також: Гройсман сказав, що саме гальмує українські реформи

“В перехідному періоді завжди відбувається постійна боротьба між тими, хто намагається зберегти статус-кво, і реформаторами. В Україні також є ця боротьба, але тут ця боротьба набагато активніша, ніж в інших країнах перехідного періоду. Україна є однією з найбільших країн регіону, тому ті, хто за 25 років зміг сформулювати свої інтереси в розріз інтересам країни, борються за те, щоб зупинити або відстрочити процес реформ. Тому нікого не повинно дивувати те, що процес реформ тут не такий швидкий і лінійний”, – розповів він.

Мінгареллі зазначив, що Євросоюз підтримує реформаторів в їх починаннях.

“Ми в ЄС, очевидно, на боці реформаторів. Особливо, коли мова йде про реформу системи правосуддя. Ми продовжимо витрачати багато часу, сил і ресурсів, щоб підтримати вас у вашій боротьбі за систему правосуддя”, – підкреслив дипломат.

Він додав, що у сфері правосуддя “необхідно забезпечити гідне виконання нових процесуальних кодексів для того, щоб гарантувати повний захист обох сторін там, де сьогодні ще так не відбувається”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua