Black Iron оголосила про приватне розміщення на $1,5 млн під проект залізорудного родовища


Black Iron оголосила про приватне розміщення на $1,5 млн під проект залізорудного родовища

Канадська гірничорудна компанія Black Iron з активами в Україні оголосила про намір здійснити без посередників приватне розміщення до 25 млн юнітів компанії за ціною 0,06 канадських доларів (CAD) за штуку на суму до $1,5 млн для реалізації проекту будівництва підприємства з випуску концентрату на Шимановському родовищі залізних руд.

Як йдеться в повідомленні Black Iron на Торонтській фондовій біржі, кожен юніт складається з однієї простої акції і половини варанта на купівлю акції за ціною CAD0,09 за акцію протягом наступних трьох років.

У релізі вказується, що в разі зростання курсу акцій до CAD0,15 і вище і утримання їх на цьому рівні протягом 10 днів, компанія має право прискорити дату реалізації варантів до 30 днів з моменту відповідного повідомлення. Крім того на покупців юнітів накладається зобов’язання протягом 4 місяців утриматися від їх продажу.

Згідно з повідомленням, залучені кошти заплановано використати для просування проекту Шимановське (родовище), включаючи забезпечення прав на земельну ділянку, подальші переговори про фінансування будівництва і забезпечення оборотного капіталу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua