Дмитро Замотаєв: "Наш депозитний портфель фізосіб перевищив 1 млрд. грн."


Дмитро Замотаєв: "Наш депозитний портфель фізосіб перевищив 1 млрд. грн."

Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобуса – про депозити в банку.

У кінці-початку року процентні ставки за депозитами фізичних осіб традиційно показують максимум, а з лютого банки починають їхнє зниження. Цього року на стандартну модель поведінки банків наклалися прийдешні вибори, що відстрочило процес на 1,5 місяці. Але вже з початку березня багато банків почали дивитися в бік здешевлення вартості ресурсної бази. Станом на 15 березня близько 25% банків зменшили свої ставки за депозитами як в іноземній, так і в національній валютах. Середнє зменшення склало близько 0,3% в гривні і 0,1% в іноземній валюті. Зниження продовжиться і в другому кварталі 2019 року, якщо в економіці не буде серйозних потрясінь, а НБУ не збільшить облікову ставку.

Якщо оцінювати підсумки минулого року в сегменті депозитів для населення, то Глобус Банк закінчив 2018-й з приростом депозитів фізосіб, наш портфель перевищив 1 млрд. грн.

У mass-сегменті найбільшою популярністю користуються максимально прості депозитні продукти з найбільшим розміром процентної ставки. У ГЛОБУС БАНКУ максимальний дохід клієнтам дозволяє отримувати депозит «Класичний» із щомісячною виплатою відсотків на термін розміщення понад 1,5 років.

У VIP-сегменті клієнти пред’являють до депозитно-накопичувальних продуктів більше вимог. При цьому обирають продукт, виходячи з набору характеристик, де відсоткова ставка є лише одним з параметрів. У нас у VIP-клієнтів найбільшою популярністю користувалися депозитно-карткові продукти на базі елітної картки рівня Platinum, які дозволяють отримати не тільки цікаву ставку на залишок, а й повний набір послуг і привілеїв, що супроводжують власників елітних карт.

Оригінал матеріалу тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua