Компанія Коломойського вивела з-під застави в ПриватБанку понад 300 га землі на Одещині


Компанія Коломойського вивела з-під застави в ПриватБанку понад 300 га землі на Одещині

Північний апеляційний суд відмовився задовольнити апеляційну вимогу ПриватБанку, якою банк намагався визнати недійсним виведення з-під застави банку земельних ділянок компанією з групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду.

Таким чином апеляційний суд став на сторону компанії «Гаджибей» та визнав, що договори про передачу 41 земельної ділянки загальною площею 300 гектарів були підписані людиною, яка не мала права підпису. Відтак, такі земельні ділянки більше не перебуватимуть у заставі ПриватБанку, а сам банк не зможе погасити ними заборгованість компанії за кредитом.

Зазначається, що компанія «Гаджибей» намагалася вивести земельні ділянки з-під застави ще Національного банку, якому їх передав ПриватБанк за кредитами рефінансування, однак цю вимогу суд відхилив.

Судова тяганина щодо земельних ділянок компанії триває близько 1 року. Суди першої інстанції стали на сторону компанії «Гаджибей» та скасували договір про передачу землі у заставу ПриватБанку, однак Верховний суд повернув цю справу на повторний розгляд, після чого апеляційний суд знову став на сторону компанії проти банку.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше на дані земельні ділянки наклав арешт Печерський суд Києва у справі про виведення з ПриватБанку 19 мільярдів гривень кредиту рефінансування компаніями Ігоря Коломойського.
  • 27 лютого стало відомо, що колишні власники ПриватБанку, олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, у суді почали процес оскарження рішення уряду про націоналізацію банку.
  • 12 лютого 2019 року стало відомо, що колишні власники ПриватБанку незаконно вивели з-під застави у Нацбанку зерновий термінал на Одещині.
  • 5 лютого стало відомо, що компанія колишніх власників ПриватБанку відсудила у нього майже 25 мільйонів гривень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua