Україна увійшла до топ-40 в "безвізовому" рейтингу паспортів


Україна увійшла до топ-40 в "безвізовому" рейтингу паспортів

За перші три місяці 2019 року Україна піднялася в рейтингу паспортів світу з 41-го на 40-е місце, але водночас число безвізових країн залишилося колишнім – 128.

Про це свідчать дані опублікованого компанією Henley & Partners оновленого Індексу паспортів, який відображає останні зміни в безвізовому режимі всіх країн світу.

Згідно з оновленим рейтингом, 40-й рядок з Україною ділять Нікарагуа і Тувалу. На 39-му місці розмістилася Вануату зі 129 безвізовими країнами. При цьому перше місце в Індексі розділили Японія, Сінгапур і Південна Корея. Громадяни цих країн можуть відвідувати без візи або з візою після прибуття 189 держав.

Німеччина втратила безвізовий доступ в Узбекистан, і посіла 2-е місце з показником 188 країн. Третє місце розділили відразу 5 країн: Данія, Фінляндія, Франція, Італія і Швеція – зі 187 безвізовими країнами. Великобританія і США все більше віддаляються від першого місця, яке вони займали в 2015 році.

Так, Великобританія зараз перебуває на 5-му місці (185 країн без візи), США – на 6-му (184 країни). Втім, Brexit поки що не вплинула на позицію Великобританії в Індексі. Втрата позицій країни в рейтингу пов’язана в першу чергу з поліпшенням результатів азіатських країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua