0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Голова ПриватБанку став членом Ради НАБУ


Голова ПриватБанку став членом Ради НАБУ

Голову правління ПриватБанку Петра Крумханзла обрано членом Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ) – найбільшої та найвпливовішої банківської асоціації країни. Участь у роботі керівних органів асоціації топ-менеджера найбільш інноваційного банку країни дозволить удосконалити питання банківського регулювання з точки зору впровадження новітніх послуг.

«Для нас надзвичайно важлива участь лідерів банківської системи в діяльності НАБУ – особливо як членів Ради, – зазначає виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова. – Впевнена, що залучення найбільшого банку країни дозволить нам розглянути низку питань під абсолютно новим кутом, а прогресивність та технологічність банку буде ще більше мотивувати до змін у банківському регулюванні».

Незалежна асоціація банків України – найбільше в Україні банківське об’єднання (сукупні активи банків – членів НАБУ – становлять понад 95% усіх активів банківської системи України), що створено з метою сприяння стабільному функціонуванню та розвитку банківського ринку країни та всебічного захисту інтересів української банківської спільноти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування