0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Надійні депозити — в Таскомбанку!


Надійні депозити — в Таскомбанку!

ТАСКОМБАНК підтвердив позиції в ТОП-3 рейтингу надійності депозитів

25 березня 2019 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підбило підсумки свого вже двадцять четвертого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За результатами роботи в 2018 році, ТАСКОМБАНК посів 3-є місце в рейтингу, підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.

«Стабільно третю позицію в рейтингу надійності посідає ТАСКОМБАНК. На даний момент це єдиний банк з українським капіталом в ТОП-5 банків з надійними депозитами. За даними НБУ, за 2018 рік ТАСКОМБАНК отримав прибуток 429,257 млн грн, наростивши чистий процентний дохід на 28,5% порівняно з 2017 роком. Також банк на початок 2019 року підтримував долю NPL у кредитному портфелі на рівні 12%, що більш ніж у 2 рази краще, ніж у банках без участі держави в капіталі. За 2018 рік ТАСКОМБАНК наростив власний капітал на 129,97%», — повідомили у Рейтинговому агентстві «Стандарт Рейтинг».

«ТАСКОМБАНК має стійкі позиції на ринку й продовжує демонструвати позитивну динаміку росту. В 2018 році він став першим банком, що завершив угоду зі злиття, об’єднавшись із ВіЕс Банком, та в результаті суттєво укріпив свої позиції за розміром активів серед банків. За результатами минулого року банк на 90% збільшив статутний капітал. Регіональна мережа ТАСКОМБАНКУ збільшилась на третину, зокрема ми значно укріпили свої позиції в західному регіоні країни. Приріст депозитного портфелю фізичних осіб за 2018 рік склав 44%», — прокоментував результати рейтингу Директор з продажів роздрібного бізнесу Денис Раковський.

Також Денис Раковський підкреслив, що ТАСКОМБАНК активно розвивається технологічно й інвестує в розробку нових дистанційних сервісів. Минулого року Банк запустив мобільний гаманець ТАS2U з класичним онлайн-банкінгом, який вже визнаний одним з кращих сервісів 2018 року, а також перший в Україні онлайн-банк для МСБ — ТАС24 Бізнес.

Обрати депозит можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування