0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Діти робітничих професій навчаються на матеріальній базі 50-річної давнини - Гройсман


Діти робітничих професій навчаються на матеріальній базі 50-річної давнини - Гройсман

Уряд України переходить на середньострокове бюджетне планування і опрацьовує всі стратегічні рішення у форматі урядової політики – з чіткими рамками, критеріями, цілями й завданнями.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час чергового засідання Стратегічного комітету Уряду, повідомляє Урядовий портал.

Читайте також: МОН пропонує змінити термін подачі документів до вишів

“Професійно-технічна освіта – це важлива ланка усієї системи освіти, яка в західних країнах є основою професійного спрямування молоді. Натомість в Україні через хронічний «залишковий принцип» і штучну «непрестижність» робітничих професій діти навчаються на матеріальній базі 50-річної давнини і нерідко за принципом «аби зайняти місце», щоб заклад не втратив бюджетну субвенцію. До якості освіти та реальної підготовки кадрів це не має жодного відношення”, – заявляє Володимир Гройсман.

Саме тому потрібна нова політика, що базуватиметься на ухваленні низки законів, які будуть опрацьовані найближчим часом, зміні принципів надання освітніх послуг, в тому числі оптимізації мережі закладів профтехосвіти та встановленні чітких відносин з роботодавцями задля впровадження системи дуальної освіти.

«Я б також запропонував продумати можливість створення 5-7 унікальних регіональних центрів з потужною базою для навчання найбільш затребуваним професіям», – запропонував глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування