0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Міненерго РФ очікує, що Москва і Київ домовляться про транзит газу після 2019 року


Міненерго РФ очікує, що Москва і Київ домовляться про транзит газу після 2019 року

У Міністерстві енергетики Росії вважають, що Україні та Росії вдасться укласти нову угоду про транзит газу до ЄС на тристоронніх переговорах, які відбудуться у травні та жовтні 2019 року.

«Ми очікуємо, що у якійсь мірі вдасться домовитися з Україною щодо транзиту газу після 2020 року. Якщо цього не станеться у травні, то, швидше за все, це відбудеться у жовтні», — повідомив заступник міністра енергетики РФ Анатолій Яновський.

Зазначимо, що наступні тристоронні переговори щодо укладання нового договору про транзит російського газу через газотранспортну систему України відбудуться у травні 2019 року. Участь у них візьмуть представники України, Росії та ЄС, а також російського Газпрому та українського Нафтогазу.

На попередніх тристоронніх переговорах російська сторона запропонувала Україні продовжити чинний контракт про транзит газу. Водночас пропозицію щодо майбутнього транзитного контракту зробила і Єврокомісія. Українська сторона заявила, що обдумає цю пропозицію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування