0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Аналітики Morgan Stanley дали прогноз щодо курсу долара на 2019 рік


Аналітики Morgan Stanley дали прогноз щодо курсу долара на 2019 рік

Три ключові чинники, які сприяли зростанню курсу долара в минулому році, швидше за все, призведуть до ослаблення американської валюти в 2019 році.

Про це йдеться в звіті Morgan Stanley, повідомляє агентство Bloomberg.

Зазначається, що циклічне сповільнення економіки в решті світу, зростаючі ризики протекціонізму і слабка фіскальна і жорстка грошово-кредитна політика в США призвели до зростання долара в минулому році. Однак в 2019 році фактори ці ж гратимуть проти долара.

Зокрема, аналітики Morgan Stanley нагадують про те, що Федеральна резервна система відмовилася від подальшого підвищення ставок.

Крім того, напруженість з приводу торгівлі знижується, китайсько-американські переговори обнадіюють на укладення угоди, яка, принаймні, відсуне підвищення тарифів на більш пізній час.

Також очікується, що заходи стимулювання Китаю принесуть результати прискорення або, принаймні, стабілізації економічного зростання в найближчі місяці. Це, в свою чергу, має допомогти зоні євро, де деякі індикатори останнім часом стали більш позитивними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування