Де краще обирати кредитну картку, або кредит. Історії українців


Молода й симпатична пара зустрічає нас в одному із магазинів. Помітно, що чоловік трохи накульгує, та жінка поруч з особливою турботою його підтримує. Посміхаються, і щиро вітаються з нами.

– Доброго дня! Ви з Finance.ua? Чесно сказати, до останнього сумнівалися — чи варто давати інтерв’ю… Але все ж таки зважилися, можливо, наша історія комусь допоможе.

Так ми познайомилися з Олександром і Яною. Мешканцями Херсонської області, що вже 11 років разом. Життя родини кардинально змінилося кілька років тому, коли Олександр отримав виробничу травму на кар’єрі в Кривому Розі. Через травму має третю групу інвалідності. Грошей інколи не вистачає. Та родина знайшла для себе рішення.

Дізнатися більше про історію Олександра та Яни. А також історії інших користувачів 🧐

Варто зазначити, що з 2017 року на порталі Finance.ua працює сервіс, що підбирає та допомагає оформляти кредити й кредитні картки в Інтернеті, не виходячи з дому. Тільки за минулий рік сервіс допоміг 170 тис. українців! Це люди різного віку та фінансового становища. З різними потребами та ситуаціями. Проте, вони довіряють нам, цінують свій час та використовують сучасні технології для розв’язання фінансових нюансів.

Якщо потрібна допомога Фінансового супермаркета Finance.ua 💡

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua