0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Торік в Україні на очищення річок витратили понад 17 млн грн


Торік в Україні на очищення річок витратили понад 17 млн грн

У 2018 році в Україні було виконано робіт з поліпшення технічного стану, благоустрою водойм та розчищення русел річок на суму 17,2 млн грн.

Про це повідомили в Державному агентстві водних ресурсів України.

“У 2018 році (в Україні – ред.) за кошти державного бюджету у межах Загальнодержавної програми водогосподарськими організаціями у цілому було виконано робіт з поліпшення технічного стану та благоустрою водойм та розчищення русел річок на суму 17,2 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Також у повному обсязі виконано роботи на 7 водоймах Київської області, а також розчищено ділянки русел річок: 0,6 км русла річка Хустець у місті Хуст Закарпатської області, 2,2 км меліоративних каналів у Бориспільському районі та 1,64 км русла річки Рось на території Синявської сільської ради у Рокитнянському районі Київської області. Крім того, виконуються роботи на інших об’єктах, які на кінець минулого року залишились незавершеними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування