0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У США ставки по іпотеці впали до річного мінімуму


У США ставки по іпотеці впали до річного мінімуму

На поточному тижні ставки іпотечного кредитування в США демонструють мінімальні показники за останні тринадцять місяців.

Про це свідчать дані щотижневого огляду державної іпотечної корпорації Freddie Mac.

За даними дослідження, ставки впали після падіння доходностей держоблігацій на тлі побоювань щодо сповільнення темпів економічного зростання і торговельних суперечок між Вашингтоном і Пекіном.

Зокрема, середня фіксована процентна ставка по 30-річній іпотеці за тиждень знизилася до 4,28% річних. Тижнем раніше цей показник становив 4,31% річних. Рік тому ставка по іпотеці перебувала на позначці 4,45% річних.

Середня ставка по 30-річній іпотеці з початку поточного року становить 4,4% річних. За підсумками 2018 року вона піднялася до 4,54% річних у порівнянні з 3,99% річних в попередній рік.

Водночас, кредити на нерухомість терміном на 15 років в США видають в середньому під 3,71% річних, що на 0,05% менше, ніж минулого тижня і на 0,2% на ту ж дату 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування