0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Продаж об'єктів великої приватизації почнеться в середині року - Мінекономрозвитку


Продаж об'єктів великої приватизації почнеться в середині року - Мінекономрозвитку

Фонд державного майна України очікує, що перші продажі об’єктів великої приватизації відбудуться в середині поточного року.

Про це під час Години запитань до уряду у Верховній Раді заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Він звернув увагу, що успішні конкурси очікуються по тих об’єктах, по яких в судах зараз не оскаржуються результати конкурсів з вибору інвестиційних радників. “У нас є кілька компаній, за якими, на щастя, не оскаржується, і там процес підготовки йде досить жваво, і Фонд державного майна обіцяє десь в середині року вийти на результативні конкурси”, – сказав він.

30 липня минулого року конкурсна комісія Фонду державного майна України обрала інвестиційних радників для підготовки до приватизації перших шести держкомпаній, у тому числі – для ПРАТ “Індар”. В цьому конкурсі компанія “Грант Торнтон” посіла друге місце. Після програшу в конкурсі компанія публічно і безпідставно звинуватила конкурсну комісію у порушенні закону і вирішила оскаржити результати відбору інвестиційних радників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування