0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українці зможуть напряму переказувати гроші в Азербайджан


Українці зможуть напряму переказувати гроші в Азербайджан

ПриватБанк підписав угоду про партнерство з міжнародною системою грошових переказів Hazri, що дозволить клієнтам банку відправляти прямі грошові перекази до Азербайджану та одержувати перекази з цієї країни.

Як повідомила прес-служба банку, переклади Hazri доступні в доларах США або євро, а тариф на переказ становить 1% від суми.

За допомогою системи можна відправити від 2 доларів США або євро. За інформацією банку, система Hazri створена у 2007 році найбільшим банком Азербайджану “Капітал Банк” і призначена для здійснення міжнародних термінових грошових переказів між фізичними особами без відкриття рахунку. Hazri функціонує у більш ніж 3 500 пунктах обслуговування, розташованих в банках Азербайджану, України, Грузії та Таджикистану.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування