0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Перше місто в світі впроваджує зарядку електромобілів "по повітрю"


Перше місто в світі впроваджує зарядку електромобілів "по повітрю"

Поки Tesla прискорює системи провідної зарядки електромобілів, столиця Норвегії вирішила встановити бездротові системи зарядки для електричних таксі. Таким чином, Осло стане першим містом у світі, яке використовує таку технологію, пише Reuters.

У проекті буде використовуватися індукційна технологія, зарядні пластини будуть встановлюватися в дорожньому покритті на стоянках таксі. Такі пластини будуть пов’язані з приймачами, встановленими в електрокарах.

У компанії Fortum, яка працює з американською фірмою Momentum Dynamics і адміністрацією міста Осло, заявили, що досі найбільшою перешкодою для електрифікації таксі була інфраструктура, бо водіям занадто довго потрібно шукати зарядний пристрій, підключати його, потім чекати, поки машина зарядиться.

Індукція, за словами фахівців, більш енергоефективна і дозволяє заряджати таксі, поки вони перебувають у чергах на стоянках.

“Час дорівнює грошам, коли працюють таксисти”, – сказав голова громадської мережі Fortum в Норвегії Оле Гудбранн Хемпель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування