0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Первомайську гідроелектростанцію готують до продажу


Первомайську гідроелектростанцію готують до продажу

У Фонді державного майна оголосили конкурс з відбору оцінювача для визначення вартості єдиного майнового комплексу Первомайської гідроелектростанції з метою подальшої приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав в. о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.

“Фонд оголосив конкурс з відбору оцінювача для визначення вартості єдиного майнового комплексу Первомайської гідроелектростанції з метою подальшої приватизації шляхом продажу на аукціоні з умовами. Це об’єкт малої приватизації і відповідно буде продаватися на ProZorro.Продажі”, – написав Трубаров.

Він зазначив, що ГЕС має 4 гідротехнічні споруди, 12 будівель, 30 об’єктів обладнання та займає 1,1 гектара землі. Щойно Первомайська гідроелектростанція буде оцінена, Фонд відразу виставить її на продаж. Конкурс з відбору оцінювача відбудеться 10 квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування