0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україну торік відвідали понад 14 мільйонів туристів


Україну торік відвідали понад 14 мільйонів туристів

У 2018 році нашу країну відвідало 14,2 млн іноземців.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: У Києві затвердили план перспективного розвитку на 2019-2021 роки

“У 2018 році нашу країну відвідало 14,2 млн іноземців, ми ж працюємо над тим, щоб збільшити цю цифру до близько 30 мільйонів туристів щорічно. Це можливо зробити шляхом розвитку туристичних можливостей столиці та регіонів”, – йдеться в повідомленні.

В цьому році на розвиток туризму України в Бюджеті передбачено 17 млн грн. У 2019 планується представити Україну як цікавий туристичний напрямок, на міжнародних виставках в Лондоні, Сінгапурі, Барселоні та Шанхаї.

Мої Fiнанси:

  • Наразі туристичний збір в Україні визначається у відсотках від мінімальної зарплати: до 0,5% для українських туристів і до 5% для іноземних туристів.
  • Конкретну ставку туристичного збору повинен визначити сільська, міська рада або рада об’єднаної територіальної громади для свого населеного пункту.
  • В абсолютному вимірі в 2019 році туристичний збір не може перевищувати 20,86 грн за добу розміщення для українських туристів і 208,65 грн (близько 6,5 євро) для іноземних туристів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування