Після десятирічної юридичної битви південнокорейський регулятор знизив штраф Qualcomm


Після десятирічної юридичної битви південнокорейський регулятор знизив штраф Qualcomm

Корейська комісія зі справедливої торгівлі (KFTC) повідомила в четвер про зниження розміру штрафу, накладеного на американського виробника чіпів Qualcomm десять років тому, на 18% до $200 млн.

Рішення про зниження розміру штрафу було ухвалено після того, як Верховний суд Південної Кореї скасував у січні одну з кількох постанов суду нижчої інстанції, ухвалену в зв’язку зі зловживанням Qualcomm домінуючим становищем на ринку країни.

У 2009 році KFTC оштрафувала Qualcomm на 273 млрд вон ($242,6 млн) у зв’язку зі зловживанням домінуванням на ринку модемів і CDMA-чіпів, які використовувалися південнокорейськими компаніями Samsung Electronics і LG Electronics в своїх телефонах.

Січнева постанова Верховного суду Республіки Корея залишила в силі більшість рішень судів нижчих інстанцій, але разом з тим надала можливість оскарження рішення про накладення штрафу в розмірі 73 млрд вон. KFTC змінила своє покарання, щоб відобразити рішення Верховного суду, але попередила, що «зловживання монопольним підприємством своїм становищем на ринку неприпустимо».

Це рішення не поширюється на постанову KFTC, згідно з якою в 2016 році Qualcomm була оштрафована на $853 млн у зв’язку з незаконним використанням домінуючого становища на ринку, що виразилося в недобросовісній діловій практиці в ​ ​ в сфері ліцензування патентів і продажу модемних чіпів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua