Антивірус з Windows 10 з'явився на комп'ютерах Apple


Антивірус з Windows 10 з'явився на комп'ютерах Apple

Корпорація Microsoft продовжує активно впроваджувати свої програмні продукти на «чужих» платформах, в тому числі на macOS. Користувачам комп’ютерів Apple став доступний антивірусний додаток “захисник Windows” (Windows Defender ATP). Звісно, назву антивіруса довелося змінити — на macOS він іменується Microsoft Defender ATP.

Щоправда, в рамках періоду обмеженої попередньої оцінки отримати Microsoft Defender зможуть лише підприємства, що використовують у своїй мережі не тільки комп’ютери Apple, але і ПК під управлінням операційної системи Windows. Справа в тому, що для подання заявки на участь у програмі потрібно бути передплатником Microsoft 365 і вказати ID, дізнатися який можна в «Центрі безпеки Захисника Windows (Windows Defender Security Center). Сумісні версії macOS — Mojave, High Sierra і Sierra.

На спеціальній веб-сторінці, де можна подати заявку, сказано, що компанія набирає невелику групу для участі в попередній оцінці. Ті зареєстровані, які будуть обрані як учасники, отримають повідомлення по електронній пошті. Як зазначив віце-президент з продуктів Microsoft Office і Windows Джаред Спатаро (Jared Spataro), успішне впровадження продуктів корпорації на інших платформах почалося з пакету Office, і зараз компанія розвиває цю ідею. Нагадаємо, що Windows Defender є антивірусом за замовчанням в операційній системі Windows 10.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua