0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Xiaomi проектує смартфони Android One з екранним дактилоскопічним сканером


Xiaomi проектує смартфони Android One з екранним дактилоскопічним сканером

Ресурс XDA Developers повідомляє про те, що китайська компанія Xiaomi готує до випуску нові смартфони Android One, анонс яких може відбутися в наступному кварталі.

Проектовані апарати фігурують під кодовими назвами bamboo_sprout і cosmos_sprout. На комерційний ринок вони, як очікується, вийдуть під іменами Mi A3 і Mi A3 Lite.

Особливістю пристроїв, якщо вірити наявній інформації, стане дактилоскопічний сканер, інтегрований безпосередньо в область екрану. Цей датчик відбитків пальців буде виконаний за оптичною технологією.

Стверджується, що обидва смартфони отримають фронтальну камеру на основі 32-мегапіксельного сенсора. Є ймовірність, що вона розташується в невеликому вирізі у верхній частині дисплея.

Інші технічні характеристики поки що не розкриваються. На думку спостерігачів, апарати будуть наділені процесором Qualcomm Snapdragon середнього рівня. Це може бути чіп Snapdragon 636, Snapdragon 660, Snapdragon 675 або Snapdragon 710.

Офіційний анонс смартфонів Xiaomi Mi A3 і Mi A3 Lite очікується в кінці травня або на початку червня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування