0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Катар створює найбільший у світі нафтогазовий банк - ЗМІ


Катар створює найбільший у світі нафтогазовий банк - ЗМІ

У Катарі створюють найбільший у світі банк для цільового фінансування проектів у секторах вуглеводневої та альтернативної енергетики.

Про це заявили в катарському фінансовому центрі, який займається видачею ліцензій на банківську діяльність.

Як зазначає видання, енергетичний банк з представництвами в ряді країн Близького Сходу і Північної Африки, а також в інших країнах відкриється в останній чверті 2019 року.

Очікується, що ця установа стане найбільшим банком подібного роду в світі, який буде надавати послуги для інвестицій в нафтогазову сферу, нафтохімію і відновлювані джерела енергії на основі мусульманського права — шаріату.

Як зазначив голова установчого комітету Халед ас-Сувейді, капітал банку складе $10 млрд, він буде підтримувати сучасні проекти в сфері енергетики не тільки в регіоні, але і на світовому рівні.

Ставка робиться на те, щоб у майбутньому ця структура стала основним гравцем у фінансуванні енергетичних проектів.

Зокрема, в Катарі сподіваються, що новий банк буде фінансувати проекти на території США, оскільки Доха (столиця Катару — ред.) має перспективні плани на американські енергетичні проекти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування