Міжбанк: п'ятниця обіцяє бути цікавою


Міжбанк: п'ятниця обіцяє бути цікавою

У п’ятницю на валютному ринку знову буде ненудно. Звичайно, ефект закінчення тижня спрацює, що призведе до зниження статистики торгів (ми прогнозуємо обсяги операцій в межах 370-400 млн доларів при укладенні 420-470 угод), але це не буде перешкодою для активної роботи як спекулянтів, так і великих гравців.

Після масованого розігріву ринку за минулий тиждень та позиційні курсові війни першої половини цього тижня – в останні два дні ринок активно розгортають в бік падіння котирувань. Спекулянти грають “на пониження”, і навіть готівковий ринок (зазвичай найбільш “недовірлива” частина валютного ринку) – теж пішов на обережне зниження.

Як ми і припускали в коментарях вчорашнього ранку – період відносної рівноваги і затишшя виявився дуже коротким. Сьогодні остаточно стане зрозумілим: або гривня продовжить реальний наступ на позиції долара і котирування закріпляться в межах 27 гривень, або — наближення основних виплат відшкодувань ПДВ експортерам зробить свою справу і продавці знову почнуть завищувати котирування.

Крім цього, дещо збільшилася і ліквідність в системі. Коррахунки банків на ранок п’ятниці зросли на 0,6 млрд гривень — до 54,6 млрд. Це додає гривневого ресурсу для розкачки котирувань окремими великими гравцями.

Ми прогнозуємо коридор по долару на сьогодні в межах 27,00-27,20 гривень з періодичними спробами покачати курс протягом дня. При ситуативному надлишку пропозиції валюти – на торги вийде НБУ зі скупкою долара в “анонімному” форматі через Matching.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 27,07 / 27,10
євро – 30,77 / 30,81
російський рубль – 0,4243 / 0,4251

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро/долар вранці мала наступні значення котирувань 1,1303 / 1,1304

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua