0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ЄС готовий фінансово підтримати два інфраструктурні проекти на маріупольському напрямку


ЄС готовий фінансово підтримати два інфраструктурні проекти на маріупольському напрямку

Європейські інститути готові підтримати два інфраструктурні проекти в напрямку Маріуполя, повідомило Міністерство інфраструктури України на своєму сайті з посиланням на голову представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі.

Як відзначається в повідомленні, мова йде про поліпшення залізничного сполучення Запоріжжя-Маріуполь і будівництво автодороги сполученням Маріуполь-Миколаїв.

“Зараз мова йде про розроблення попереднього техніко-економічного обґрунтування обох проектів із залученням фінансування Європейського інвестиційного банку”, – зазначили в міністерстві.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян також підкреслив, що питання посилення безпеки Маріуполя і Бердянська перебуває в полі особливої уваги Президента України.

“Зі свого боку, ми говоримо про розвиток інфраструктури цього регіону як про один з важливих проектів як з точки зору посилення безпеки, так і з точки зору стимулювання зростання економічного й соціокультурного розвитку регіону”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування