0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дегустація для киян -держателів Mastercard Platinum від Індустріалбанку


Mastercard Більше Black запрошує на дегустацію помаранчевих вин від сомельє Good Wine Романа Ремеєва. Для участі в акції необхідно зареєструватися на bilshe.mastercard.ua, розраховуватися преміальними картками MasterCard Platinum, обміняти накопичені бали на пропозицію в каталозі та отримати шанс відвідати дегустацію помаранчевих вин – найпопулярнішого напою серед поціновувачів оригінального смаку.

Акція діє з 6 березня до 8 квітня 2019 року та актуальна для міста Києва. Деталі на сайті www.bilshe.mastercard.ua

Розраховуючись платіжною карткою кожен зареєстрований держатель картки отримує бали – при здійсненні оплати на суму від 50 грн або більше одним чеком. Кожна така транзакція дорівнює 1 балу.

А далі достатньо обміняти накопичені бали на можливість взяти участь у розіграші квитків на дегустацію помаранчевих вин на двох. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів. Всього буде обрано 7 переможців Акції, що отримають квитки на відвідування дегустації для двох осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування