Рева звинуватив облгази в "домалюванні" заборгованості українців


Рева звинуватив облгази в "домалюванні" заборгованості українців

Облгази можуть переслідувати політичні цілі, коли незаконно донараховуються тарифи і “домальовують” заборгованість населення.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Читайте також: Завершилися перевірки перших облгазів Фірташа

Поки тривають судові розборки щодо незаконної діяльності облгазів, люди не повинні платити за довільні нарахування всупереч закону, підкреслив міністр.

“У нас сьогодні багато хто починає оперувати дедалі більшою заборгованістю населення. Так от, якщо ви візьмете ці борги, які “домальовують” облгази, і відкинете їх, ви побачите, що, в принципі, динаміка розрахунків і боргових зобов’язань українців така сама, як і в попередні роки”, – зазначив Рева.

Міністр соціальної політики також повідомив, що заборгованість українців є сезонною: взимку вона зростає,а коли починається тепліший сезон, – зменшується.

“А тут вона аномально пішла вгору. Чому? Тому що були незаконні нарахування. Я, до речі, не виключаю, що це було зроблено з політичною метою, щоб показати перед виборами борців за народне щастя ціни на газ: ось дивіться, як зросли ціни. А хто це зробив? Кому належать ці облгази? Хто доначислял? Хто збільшував заборгованість?”, – зазначив Рева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua