SWIFT допоможе НБУ розвивати платіжну інфраструктуру


SWIFT допоможе НБУ розвивати платіжну інфраструктуру

Нацбанк спільно з компанією SWIFT розпочне проект з розвитку платіжної інфраструктури України на базі міжнародного стандарту ISO 20022 з метою покращення конкурентоспроможності країни та її інтеграції зі світовими ринками.

Про це сказав заступник голови Національного банку України Сергій Холод, повідомляє прес-служба регулятора.

“Ефективність роботи платіжних систем відіграє значну роль у функціонуванні сучасної економіки. Впровадження в Україні міжнародного стандарту ISO 20022 є частиною масштабної ініціативи із трансформації вітчизняного платіжного ринку”, – зауважив заступник голови Національного банку України Сергій Холод.

За його словами, метою цього проекту є модернізація фінансової інфраструктури України та покращення конкурентоспроможності нашої країни та її інтеграції зі світовими ринками.

У НБУ зазначають, що йдеться про перехід Системи електронних платежів (СЕП) Національного банку на сучасні та актуальні міжнародні стандарти обміну фінансовими повідомленнями, що дасть можливість: гармонізувати українській платіжний простір зі світовим, розширити реквізити платежів додатковою інформацію, підвищити рівень обслуговування та ефективності платежів, збагатити функціональне наповнення платіжних інструментів на користь банків та їхніх клієнтів і підвищити рівень автоматизації платежів.

У майбутньому все це спростить взаємодію між українською та міжнародними платіжними системами, завдяки використанню зрозумілих та загальноприйнятих у світі стандартів.

Підтримку та експертизу із впровадження цього стандарту та трансформації платіжної інфраструктури українському регулятору надаватиме компанія SWIFT.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua