0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Порівняли вартість яловичини в різних країнах


Порівняли вартість яловичини в різних країнах

Асоціація постачальників торговельних мереж порівняла вартість яловичини в Україні, Польщі та Франції. Найбільше м’яса на зарплату може купити поляк. Найменше – українець.

“Найдешевше яловичина коштує в Україні. У середньому за кілограм просять 139 гривень. У Польщі – 183 гривні, Франції – 815 гривень. Вартість яловичини рахували за цінами мережі “Ашан”, – написав у Facebook директор асоціації Олексій Дорошенко.

Мінімальна зарплата в Україні становить 4173 грн, або 136 євро. Її вистачить на 40 кг яловичини.

“Поляк з мінімалкою 523 євро може придбати 92 кілограми м’яса. Француз на 1521 євро – 57 кілограмів. Якщо рахувати середню заробітну плату, то найменше яловичини купує українець. На 345 євро може дозволити собі 76 кілограмів. На другому місці француз – на 2911 євро 112 кілограмів. Поляк із середньою зарплатою 1075 євро може купити 188 кілограмів яловичини”, – підсумовує Дорошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування