0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні створили медичні технології для 20 мільйонів пацієнтів у ​​всьому світі


В Україні створили медичні технології для 20 мільйонів пацієнтів у ​​всьому світі

В Україні представили нові медичні технології, які зроблять більш доступним та ефективним лікування понад 20 мільйонів пацієнтів у всьому світі.

Про це повідомила у прес-релізі компанія GlobalLogic.

Тільки в Україні в медичних проектах задіяно понад 750 інженерів компанії у Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

Серед створених ними програмних рішень – додатки для відстеження та аналізу здоров’я пацієнта, системи для передачі, обробки та зберігання медичних даних, а також програмне забезпечення для пристроїв для надання першої допомоги. Також – розумні дефібрилятори і системи для автоматичного введення ліків в організм людини.

“Це і додатки, які допомагають діагностувати меланому по фото, і рішення, які по відео можуть виявити інсульт на ранніх стадіях, багато інших технологій. Траплялось, що наші клієнти цікавилися подібними прототипами і застосовували їх для вже існуючих чи нових медичних розробок”, – розповіли у компанії.

У GlobalLogic прогнозують, що до 2021 року витрати в сфері охорони здоров’я складуть 280 млрд доларів. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності медицини, ефективність та якість діагностики, швидкість і точність надання медичної допомоги, а також персоналізацію лікування й автоматизацію процесів у лікарнях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування