0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні переписали правила для ремонтів та реконструкцій будинків


В Україні переписали правила для ремонтів та реконструкцій будинків

В Україні розширили перелік будівельних робіт, для яких не потрібно отримувати дозволи і все погоджувати. 20 березня 2019 року Кабмін затвердив відповідну постанову, розроблену Мінрегіонбудом: «Про внесення змін до переліку будівельних робіт, при яких не потрібні документи, що дають право на їх виконання, і після завершення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію».

Документ спрямований на об’єкти, які вже введені в експлуатацію, але з якихось причин вимагають капітального ремонту і технічного переоснащення.

Список того, що не потрібно узгоджувати, має такий вигляд:

  • Можна поміняти систему трубопроводів: водопостачання, теплопостачання, облаштувати будинок індивідуальними лічильниками тепла та ін.
  • Провести необхідний ремонт покрівлі, встановити сучасні протипожежні системи, провести необхідні ремонтні роботи з теплоізоляції фасаду, даху, підвалу, цокольного поверху, стін в об’єктах класу наслідків СС2 (в передмісті в основному забудова не перевищує 9 поверхів, що відноситься до даної категорії) і СС3 (багатоповерхові будинки). Раніше це стосувалося тільки малоповерхової забудови класу СС1.
  • Змінити влаштування прибудинкової території. Наприклад, провести реконструкцію дитячих і спортивних майданчиків, побудувати спецмайданчик для вигулу тварин.
  • Будівельники та ремонтники працюватимуть без додаткових паперів.

Завдяки цьому документу, будь-які ремонтні роботи, які не стосуються зміни несучих конструкцій, можна робити досить швидко без зайвих бюрократичних процедур. Перш за все, кажуть будівельники, спрощується процес ремонту та часткової реконструкції застарілих будівель.

Лібералізація не поширюється на пам’ятки архітектури та архітектури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
В Контексті Finance.ua
Опитування