НБУ оскаржить судове рішення про відшкодування шкоди акціонеру Радикал Банку, який ліквідується


НБУ оскаржить судове рішення про відшкодування шкоди акціонеру Радикал Банку, який ліквідується

Національний банк України (НБУ) подасть апеляцію на рішення Господарського суду Києва, яким задоволено позов до НБУ про відшкодування шкоди в розмірі 128,9 млн акціонеру ліквідованого Радикал Банку – ТОВ “Промислова інноваційна компанія” (Київська обл.).

“Національний банк України подасть апеляційну скаргу в обов’язковому порядку”, – сказав представник прес-служби регулятора.

Як повідомлялося, Господарський суд Києва 4 березня 2019 року задовольнив позов “Промислової інноваційної компанії” і постановив стягнути з НБУ на користь позивача 128,9 млн грн як відшкодування в зв’язку рішенням про віднесення Радикал Банку до категорії неплатоспроможних.

Як повідомлялося, НБУ 9 липня 2015 року відніс Радикал Банк до категорії неплатоспроможних у зв’язку з тим, що за підсумками перевірки операційних кас і відділень банку було встановлено грубе порушення законодавства в сфері готівкового обігу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua