0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ТОП-5 найпопулярніших автомобілів в Instagram


ТОП-5 найпопулярніших автомобілів в Instagram

Кожен користувач соціальної мережі Instagram хоче чимось виділитися. Наприклад, показуючи друзям фотографії вподобаних автомобілів. Журнал Veygo, проаналізувавши хештеги, назвав 10 найпопулярніших машин в Instagram.

1. Ford Mustang

Майже 12 млн. користувачів Instagram (якщо бути точним, то 11 947 872 користувачі) поділилися зі своїми друзями фотографіями Ford Mustang. Воістину це легендарний автомобіль.

2. Honda Civic

Понад 7,4 млн. користувачів Instagram поділилися зі своїми друзями фотографіями Civic. Нагадаємо, що тільки в США в 2018 році продали понад 325 000 одиниць моделі Honda Civic.

3. Nissan GT-R

Понад 7 млн. користувачів Instagram поділилися фотографіями Nissan GT-R, у якого потужність мотора перевищує 500 к.с. Це єдиний Nissan в рейтингу.

4. BMW M3

Користувачі Instagram, використовуючи хештеги #BMWM3 і #M3, розмістили 5 817 457 фотографій BMW M3. Загалом, до речі, в цьому рейтингу два автомобілі BMW.

5. Jeep Wrangler

Jeep Wrangler – найпопулярніший позашляховик в Instagram. Користувачі цієї соціальної мережі за допомогою хештегів #JeepWrangler і #Wrangler показали друзям понад 5,1 млн. фотографій Wrangler.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування