Китай готовий підкорити ринок електромобілів


Китай готовий підкорити ринок електромобілів

Китай завойовує ринок електромобілів. Вже цього літа китайська компанія Evergrande Group спустить з конвеєра свої перші електромобілі. Плани «наполеонівські» – протягом 3-5 років стати найбільшим в світі постачальником нових енергетичних машин (далі – NEV).

Президент компанії Ху Ка Ян вважає, що це дуже перспективний напрямок і величезний простір для маневрів. І Evergrande в цьому вже досягла успіху, запозичивши у західних колег кращі технології електричного транспорту. А саме – шведських виробників Saab і Koenigsegg. У голландців e-Traction китайці перейняли приводні системи.

Взагалі Evergrande – це найбільший китайський забудовник, другий за обсягами продажів в цілому Китаї. Нині фірма освоює нові автомобільні горизонти, тому що ринок нерухомості в Китаї простоює.

Цього року одне з дочірніх підприємств – Evergrande Health – вклало гроші в автовиробника National Electric Vehicle Sweden AB (NEVS). Той в свою чергу придбав активи Saab і Shanghai CENAT New Energy Co – це місцевий виробник автомобільних акумуляторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua