0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китай готовий підкорити ринок електромобілів


Китай готовий підкорити ринок електромобілів

Китай завойовує ринок електромобілів. Вже цього літа китайська компанія Evergrande Group спустить з конвеєра свої перші електромобілі. Плани «наполеонівські» – протягом 3-5 років стати найбільшим в світі постачальником нових енергетичних машин (далі – NEV).

Президент компанії Ху Ка Ян вважає, що це дуже перспективний напрямок і величезний простір для маневрів. І Evergrande в цьому вже досягла успіху, запозичивши у західних колег кращі технології електричного транспорту. А саме – шведських виробників Saab і Koenigsegg. У голландців e-Traction китайці перейняли приводні системи.

Взагалі Evergrande – це найбільший китайський забудовник, другий за обсягами продажів в цілому Китаї. Нині фірма освоює нові автомобільні горизонти, тому що ринок нерухомості в Китаї простоює.

Цього року одне з дочірніх підприємств – Evergrande Health – вклало гроші в автовиробника National Electric Vehicle Sweden AB (NEVS). Той в свою чергу придбав активи Saab і Shanghai CENAT New Energy Co – це місцевий виробник автомобільних акумуляторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування