Міжбанк: ситуація може досягти свого апогею


Міжбанк: ситуація може досягти свого апогею

У четвер напруга на валютному ринку досягне свого апогею. Період відносної рівноваги і затишшя, яке ми спостерігали вчора – скоро закінчиться. І швидше за все – не на користь гривні. Чому долар знову може істотно піти вгору?

Головна причина – завершення подій, що підтримували нацвалюту в останні дні – періоду податкових платежів у клієнтів і кінець оплат за куплені 19 березня ОВДП нерезидентами. Це додавало пропозиції валюти на ринку і працювало на підтримку позицій гривні. Тепер ці фактори вже не впливають на ринок.

Натомість попереду найближчим часом – основні виплати відшкодувань ПДВ експортерам, що скоротить їх бажання продавати валюту понад обов’язкові продажі. Крім цього, грають проти гривні ситуація на готівковому ринку (курс продажу валюти продовжує зростати), девальваційні настрої клієнтів і наближення виборів (що завжди в нашій країні призводить до нервозності на міжбанку).

Частково спрацює на підтримку нацвалюти фактор зниження ліквідності в банківській системі. Коррахунки на ранок 21 березня знизилися майже на 5 млрд гривень – до 53,966 млрд, що не дивно після дня проплат за великі партії придбаних ОВДП.

Ми прогнозуємо коридор по долару на сьогодні в межах 27,20-27,40 гривень з дуже активними спробами розхитати курс при укладанні до 480-540 угод і обсягу операцій на міжбанку за день в межах 410-420 млн доларів.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 27,19/ 27,22
євро – 30,87/ 30,91
російський рубль – 0,422/ 0,423

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua