З початку року ПриватБанк заробив 5,2 млрд


З початку року ПриватБанк заробив 5,2 млрд

За підсумками перших двох місяців 2019 року чистий прибуток ПриватБанку склав 5,2 млрд грн, що на 4 млрд грн більше аналогічного показника минулого року.

Про це повідомила прес-служба ПриватБанку.

Читайте також: ПриватБанк і TransferGo запускають безкоштовні перекази в Україну

За даними прес-служби, прибуткова робота банку була забезпечена планомірним нарощуванням кредитного портфеля на 14 млрд грн. При цьому, якщо порівнювати з січнем-лютим 2018 року, ПриватБанк збільшив обсяг високоліквідних активів до 206 млрд грн (+22,2 млрд грн).

Зростання кредитного портфеля насамперед за рахунок роздрібних кредитів (+8,6 млрд грн) і фінансування малого бізнесу (+1,5 млрд грн) забезпечило в січні і лютому 2019 року зростання процентних доходів банку до 5,5 млрд грн (+1,1 млрд грн). Розширення платіжних і #cashless послуг забезпечило банку зростання з початку року чистих комісійних доходів на 0,5 млрд грн.

З березня 2018 року по лютий 2019 року ПриватБанк забезпечив приріст ресурсної бази на 12,6 млрд грн, основна частина якої припадає на кошти роздрібних клієнтів (+10,3 млрд грн) і малий і середній бізнес (+6,8 млрд грн). Балансовий обсяг рефінансування НБУ з початку року знизився до 9,1 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua