0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Уряд дав Нафтогазу більше часу на виплату боргу Ощадбанку


Уряд дав Нафтогазу більше часу на виплату боргу Ощадбанку

Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про перенесення на 2020 рік терміну погашення кредитної заборгованості ПАТ “НАК “Нафтогаз України” перед Ощадбанком у розмірі 3,8 млрд гривень.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Метою розпорядження є створення передумов для перенесення терміну погашення кредитної заборгованості у сумі 3,8 млрд грн за кредитним договором, укладеним між ПАТНАК “Нафтогаз України” та АТ “Ощадбанк” для забезпечення проведення компанією своєчасних розрахунків з постачальниками природного газу, оплати послуг з його транспортування й зберігання, а також із Державним бюджетом України.

Між НАК “Нафтогаз України” та АТ “Ощадбанк” було укладено кредитний договір від 30 грудня 2008 року, заборгованість станом на поточну дату становить 9,845 млрд грн. Згідно з умовами зазначеного договору, компанія у термін до 1 червня 2019 року має здійснити погашення заборгованості на загальну суму 3,8 млрд грн, кінцевий термін погашення – 9 червня 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування