0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Уряд виділив 54,6 млн грн на підвищення кваліфікації держслужбовців


Уряд виділив 54,6 млн грн на підвищення кваліфікації держслужбовців

Кабмін затвердив обсяги державного замовлення Національному агентству з питань державної служби підвищення кваліфікації державних службовців, глав державних адміністрацій і службовців місцевого самоврядування на 2019 рік вартістю 54,6 млн грн.

Про це повідомляє прес-центр Мінекономрозвитку.

“Згідно з ухваленою Урядом постановою, цього року підвищення кваліфікації пройдуть 26 275 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Затверджено суму витрат з Державного бюджету України на ці цілі – 54,6 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

У Мінекономрозвитку зазначили, що державні замовники передали свої пропозиції щодо обсягів держзамовлення на підвищення кваліфікації державними службовцями та представниками місцевого самоврядування до розгляду Міністерства, відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 № 306 “Про порядок формування державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування