Облгази Фірташа оскаржать результати перевірок, які виявили порушення


Облгази Фірташа оскаржать результати перевірок, які виявили порушення

ТОВ “Регіональна газова компанія”, що управляє всім газовим бізнесом Дмитра Фірташа, заявила, що облгази не згодні з висновками перевірок, які провела Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це йдеться у прес-релізі РГК.

“Станом на 19 березня НКРЕКП завершила перевірку перших трьох операторів ГРМ за фактом правомірності приведення обсягів газу до стандартних умов для побутових споживачів. За результатами такої перевірки представники НКРЕКП склали акти. Вони не були підписані операторами ГРМ і будуть оскаржуватись”, – повідомила РГК.

“Цікаво, що всі вони написані за єдиним шаблоном і першими інформацію про зміст цих актів отримали не Оператори ГРМ, а представники державного монополіста НАК “Нафтогаз України”, – зазначається у заяві.

У компанії стверджують, що приведення обсягів природного газу до стандартних умов здійснюється на законних підставах, а через занижену вартість газу для ВТВ газорозподільні компанії за 2015 – 2018 рр. понесли збитки у 9,5 млрд грн. При цьому річна тарифна виручка цих газорозподільних компаній становить 8,8 млрд грн без ПДВ, зазначає РГК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua