В Сан-Франциско заборонено продаж пластикових пляшок


В Сан-Франциско заборонено продаж пластикових пляшок

Місто Сан-Франциско стало першим містом, яке заборонило продаж пластикових пляшок для води.

Це початок глобального руху, який має зменшити кількість щорічних відходів.

Протягом наступних 4 років цю заборону на продаж пластикових пляшок з водою, що містить 21 унцій або менше, планується поступово вводити в громадських місцях. Згідно з GlobalFlare, дозволятимуть продавати воду у пластикових пляшках лише за відсутності альтернативного джерела води.

Цю пропозицію активно підтримала кампанія Think Outside the Bottle, яка заохочує обмеження «екологічно недружнього продукту».

Штрафи за порушення цієї заборони можуть досягати 1000 доларів, що, безумовно, стимулюватиме людей придбати багаторазові скляні пляшки.

Голова Комісії з питань навколишнього середовища Джошуа Арсе заявив, що заборона – це ще один крок вперед до досягнення мети, яка не потребує відходів.

Раніше у Сан-Франциско забороняли пластикові пакети і контейнери з пінопласту, тому це не перша спроба зменшити забруднення пластиком.

До 2020 року у місті планують ліквідувати всі відходи, що надходять на звалище. Реакція Американської асоціації напоїв, яка включає компанії Coca-Cola Co. та PepsiCo, була такою: «Заборона – це не що інше, як пошук вирішення проблеми. Це помилкові спроби керівників міст зменшити кількість відходів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua