У Казахстані підскочив долар через відставку Назарбаєва


У Казахстані підскочив долар через відставку Назарбаєва

На фоні відходу президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва у відставку сталося падіння тенге до американського долара.

Читайте також: Air Astana буде пропонувати екскурсії при пересадках в аеропортах Казахстану

Як свідчать дані сервісу Investing.com, 19 березня, коли лідер країни оголосив про свій відхід, 1 американський долар коштував 375,7 тенге, проте вже 20 березня він подорожчав майже на 3 тенге (виріс до 378,6 тенге).

Національний банк Казахстану раніше зазначав, що він і банки республіки другого рівня мають достатні обсяги готівкової валюти для забезпечення попиту населення і організацій, а ситуація на ринку стабільна.

Уряд Казахстану спільно з Національним банком оголосили про спадкоємність проведеної макроекономічної політики і намір виконувати раніше дані доручення Назарбаєва.

Так, уряд буде проводити стійку фіскальну політику, приділяючи особливу увагу запобіганню необґрунтованому зростанню цін, особливо на соціально значущі товари.

Нацбанк продовжить грошово-кредитну політику, спрямовану на підтримання низької інфляції в Казахстані. Крім того, банк має у своєму розпорядженні великий об’єм золотовалютних активів і інструментів для запобігання спекуляціям із обмінним курсом національної валюти (тенге).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua