Німецька компанія відкриває в Івано-Франківській області третій завод


Німецька компанія відкриває в Івано-Франківській області третій завод

До кінця 2019 року німецька компанія Leoni AG, що має в Україні заводи з виробництва кабельних мереж для автомобілів у м. Стрий (Львівська обл.) і м. Коломия (Івано-Франківська обл.), до кінця поточного року планує відкрити третю чергу заводу в Коломиї.

Про це в ході засідання в Коломиї Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області повідомив директор заводу Руслан Грем.

“Сьогодні ми будуємо додатково 12 тис. кв. м, які будуть введені в експлуатацію до кінця року. Зараз на заводі 1,5 тис. працівників з перспективою до 2022 року організувати до 3,5 тис. робочих місць”, — сказав він.

За словами Грема, регіон на сьогодні забезпечений необхідною робочою силою, а на заводі в Стрию на сьогодні працює близько 5,5 тис. працівників.

“Щільність населення регіону на сьогодні дозволяє планувати майбутнє, оскільки регіон забезпечений робочою силою. Так, проблеми з кваліфікованими кадрами були, але для вирішення проблеми Leoni, зокрема, реалізує міні-проект розвитку дуальної освіти на базі Коломийського політехнічного коледжу”, — зазначив директор.

Грем додав, що до місцевого бюджету компанія сплатила у 2018 році близько 27 млн грн, а до держбюджету – 215 млн грн податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua