0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В "Укртрансгазі" призначили нового керівника


В "Укртрансгазі" призначили нового керівника

Член правління АТ “Укртрансгаз” Сергій Олексієнко призначений керівником цього акціонерного товариства.

Про це повідомляється на сторінці “Укртрансгазу” в Facebook.

“З 19 березня 2019 року його призначено тимчасово виконуючим обов`язки президента АТ”, — зазначається у повідомленні.

Також повідомляється, що з травня 2018 року керівником “Укртрансгазу” був Андрій Хоменко. Із 21 березня 2019 року він очолить новостворений Дивізіон технічного забезпечення “Нафтогаз України” та запропонований до оновленого складу правління НАК.

Сергій Олексієнко ввійшов до складу правління “Укртрансгазу” в березні 2017 року. Він відповідав за інвестиційну діяльність, управління фінансами, бухгалтерський облік та аудит.

Наразі склад правління “Укртрансгазу” включатиме чотирьох топ-менеджерів компанії: Сергія Олексієнка, Павла Станчака, Тетяну Федорову і Хюнчана Кана.

Сергій Олексієнко народився в 1976 році. Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальностями “Міжнародні відносини” та “Міжнародна інформація”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування